Oscary 2018 – Znamy już najważniejsze daty przyszłorocznych Oscarów!

Tegoroczna gala rozdania Oscarów była jedną z najbardziej pamiętnych w historii i z pewnością w najbliższych latach będziemy ją często wspominać. Dzięki pomyłce, która zaszła przy wręczaniu nagrody dla najlepszego filmu przyszłoroczna gala z pewnością będzie wzbudzała dużo większe emocje. Tymczasem ogłoszono już najważniejsze daty, związane z nominacjami i samą galą.

90. ceremonia odbędzie się 4. marca przyszłego roku. Wcześniej jednak musimy się dowiedzieć, kto został nominowany. Głosowanie w tym temacie rozpocznie się 5. stycznia, a zakończy tydzień później. Nominacje ogłoszone zostaną natomiast 23.01. Ci, którzy ostatecznie decydują o tym, kto dostanie Oscara, będą musieli oddać swoje głosy w dniach 20-27 lutego.

Co ciekawe bukmacherzy mają już pierwsze ciekawe zakłady dotyczące gali. Można między innymi postawć, czy ósmy epizod Gwiezdnych Wojen otrzyma nominację za najlepsze efekty specjalne, czy John Williams dostanie nominację za muzykę, oraz kto będzie gospodarzem ceremonii. Oczywiście możemy też postawić, czy ponownie dojdzie do takiej sytuacji:

https://www.youtube.com/watch?v=8KeOxeuiZjs

Zobacz Również: Przypomnij sobie wyniki z ostatniej gali Oscarów

Przy okazji ogłoszono też terminy rozdania Oscarów w latach 2019-2021. Gale będą miały miejsce kolejno 24., 23. i 28. lutego. Przyszłoroczna, późniejsza data rozdania tych najważniejszych statuetek jest związana z Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi.

Źródło: Deadline.com/ Fotografia wprowadzenia: Materiały prasowe

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?