X-raye załogi statku, czyli nowe plakaty promujące Obcy: Przymierze

Niedawno 20th Century Fox opublikował zbiór zdjęć będący na pierwszy rzut oka kolejnymi plakatami promującymi nadchodzący film z sagi Obcy, po czym zaraz je usunął. Materiały promocyjne przedstawiają prześwietlenia X-ray trzynastoosobowej załogi statku Przymierze, której perypetie z obcymi żyjącymi istotami, będziemy oglądać w tej odsłonie. Są dwie rzeczy, które rzucają się w oczy jako pierwsze. Pewnie myślicie sobie: Chwila moment… Skoro to jest X-ray to dlaczego bohaterowie posiadają oczy? To jest bardzo dobre pytanie i myślę, że nawet twórcy nie znają na nie odpowiedzi. Pewnie chodziło o zwykłe rozróżnienie postaci na podstawie oczu. Drugim elementem, który przykuje waszą uwagę, jest fakt, iż każdy bohater posiada w sobie istotę obcą. W niektórych przypadkach jest to wszystkim dobrze znany Xenomorph, a w innych istoty bardziej rozbudowane, które jeszcze nie pojawiły się na ekranie. Domysły fanów serii mówią, że załoga statku Przymierze, to nic innego jak króliki doświadczalne Davida, który chce utworzyć organizm perfekcyjny. Na razie to najbardziej racjonalne wyjaśnienie i całkiem prawdopodobne, że znajdziemy ten wątek na ekranie. 

xray1

xray2

xray3

 

xray4

xray5

xray6

xray7

xray8

xray9

xray10

xray11

xray12

xray13

Opis dystrybutora filmu (kino): Obcy: Przymierze to drugi rozdział nowej trylogii, którą zapoczątkował film Prometeusz. Statek osadniczy Przymierze dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (Michael Fassbender), ocalały z katastrofy Prometeusza

Obsada widowiska: Demián Bichir (Nienawistna ósemka), Katherine Waterston (Wada ukryta), Danny McBride (Jaja w tropikach), Billy Crudup (Watchmen. Strażnicy), Jussie Smollett (Imperium), Amy Seimetz (Upstream Color), Carmen Ejogo (Selma), Callie Hernandez (Maczeta zabija), Michael Fassbender (Makbet), James Franco (127 godzin) i Noomi Rapace (Czas zemsty). 

A co wy uważacie o tych plakatach? O czy mogą mówić? Piszcie w komentarzach!

Źródła: avpgalaxy.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?