Mumia – zobacz trailer z fragmentem sceny pościgu!

Mumia doczekała się już dwóch oficjalnych plakatów, trailerów oraz spotów telewizyjnych promujących nadchodzący film. Tym razem zaprezentowano fragment sceny pościgu z udziałem Toma Cruise’a i Jake’a Johnsona, którzy udają się na poszukiwanie skarbów. Otrzymujemy także wgląd w więzienie Ahmanet oraz dowiadujemy się, jak drużyna odkopała jej sarkofagu.

Zobacz również: Mumia – zobacz kulisy kręcenia szalonej sceny w samolocie!

Opis dystrybutora (kino): Starożytna królowa myślała, że jest bezpieczna w swoim grobowcu ukrytym pod piaskami bezlitosnej pustyni. Dawno, dawno temu została niesprawiedliwie pozbawiona swojego przeznaczenia. Teraz została obudzona, a wraz z nią jej wściekłość, która rozrastała się przez tysiąclecia i okrucieństwo, które wymyka się ludzkiemu zrozumieniu.

Obsada widowiska: Tom Cruise – Nick Morton, Russell Crowe – Henry Jekyll, Annabelle Wallis – Jenny Halsey, Sofia Boutella – Ahmanet, Jake Johnson – Sierżant Vail, Courtney B. Vance – Pułkownik Gideon Forster, Marwan Kenzari i Dylan Smith.

Dzieło The Mummy wyreżyserował Alex Kurtzman, który ponadto wraz z Chrisem Morganem (seria Szybcy i wściekli) i Seanem Danielem (trylogia Mumia) sfinansował omawiane widowisko. Z kolei scenariuszem zajął Jon Spaihts (Prometeusz), a funkcję producenta wykonawczego powziął na swoje barki Bobby Cohen.

Plakat Mumii

Polska premiera filmu odbędzie się 9 czerwca 2017 roku.

Źródło: ComicBookMovie / Ilustracja wprowadzenia: QuirkyByte

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?