Kingsman: Złoty krąg – pierwsze zdjęcia z filmu!

Magazyn Entertainment Weekly zaprezentował pierwsze, oficjalne zdjęcia z filmu pt. Kingsman: Złoty krąg. Na materiałach, które znajdziecie poniżej możecie zobaczyć Tarona Egertona, Channinga Tatum, Jeffa Bridgesa oraz Halle Berry.

Ponadto reżyser w wywiadzie zapewnił, że kontynuacja filmu Kingsman: Tajne służby będzie nakręcona na najwyższym poziomie.

Kręcąc sequel, w pewnym sensie naruszasz obietnicę oryginalności. Często sequele nie dorastają pierwszej części do pięt. Nie mam zamiaru do tego dopuścić.

Dlatego też Vaughn puścił wodze fantazji. Nowa część, będzie wypełniona fajnymi gadżetami m.in. atakującym, mechanicznym psem i elektronicznym lassem, które razi wrogów prądem. Oczywiście nie zabrakło doborowej obsady, oprócz znanych twarzy z pierwszej części oraz wcześniej wspomnianych aktorów, w produkcji zobaczymy również: Pedro Pascala (Gra o Tron), który gra członka grupy Statesman (amerykański odpowiednik Kignsmana), Julianne Moore wcielającą się w światowej sławy przedsiębiorcę o imieniu Poppy oraz brytyjskiego piosenkarza, kompozytora i pianistę – Eltona Johna.

złoty krąg 4

Zobacz również: Mark Strong w obsadzie thrillera szpiegowskiego stacji FOX

złoty krąg 3

złoty krąg 2

złoty krąg 1Kingsman: Tajne służby przedstawił światu tytułową organizację, czyli niezależną, międzynarodową agencję wywiadowczą działającą na najwyższym poziomie zaufania, której nadrzędnym celem było utrzymanie bezpieczeństwa na całym świecie. W produkcji Kingsman: Złoty krąg nasi bohaterowie zmierzą się z zupełnie nowym zagrożeniem. Kiedy ich główna siedziba zostaje zniszczona, a świat gwałtownie znajduje się w pozycji zakładnika, charyzmatyczni protagoniści udają się w podróż, której wynikiem jest odkrycie sojuszniczej jednostki w Stanach Zjednoczonych – Statesman. W nowej przygodzie, wystawiającej na próbę siłę oraz rozsądek agentów, wspomniane powyżej, dwie elitarne organizacje decydują się na współpracę w celu pokonania bezwzględnego wroga, aby uratować świat, coś, co staje się powolutku niebezpiecznym nałogiem Eggsy’ego…

Obsada: Colin Firth, Julianne Moore, Taron Egerton, Mark Strong, Halle Berry, Elton John, Channing Tatum i Jeff Bridges.

Reżyserem filmu jest Mattew Vaughn. Scenariusz przygotował Jane Goldman w oparciu o komiks pt. The Secret Service autorstwa Marka Millara i Dave’a Gibbonsa.

Kingsman: Złoty krąg zawita do polskich kin 6 października.

Źródło: EW.com  / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?