Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi – masa nowych zdjęć z filmu!

Kurz po opublikowanym dzisiaj zwiastunie filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi zaczyna powoli opadać. Warto zatem przyjrzeć się zdjęciom, które zostały udostępnione widzom podczas panelu poświęconego filmowi na Star Wars Celebration. Niektóre z nich były prezentowane przez aktorów i pochodziły bezpośrednio z ujęć. Czarno-białe fotografie zostały natomiast wykonane przez samego Riana Johnsona, który jako reżyser starał się uchwycić swoim staroświeckim aparatem jak najwięcej niezwykłych chwil z planu. 

celeb1

celeb2

celeb3

celeb4

celeb5

celeb6

celeb7

celeb8

celeb9

celeb10

celeb11

celeb12

celeb13

celeb14

celeb15

celeb16

Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi – analiza pierwszego zwiastuna

Na premierę Star Wars: The Last Jedi musimy czekać do 15 grudnia 2017Reżyserią i scenariuszem zajmie się Rian Johnson (Looper: Pętla czasu). Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że w kolejnej części ponownie zobaczymy: Marka Hamilla, Carrie Fisher, Adama Drivera, Daisy Ridley, Johna Boyegę, Lupitę Nyong’o, Oscara Isaaca, Domhnalla Gleesona, Anthony’ego Danielsa, Gwendoline Christie oraz Andy’ego Serkisa. Do obsady natomiast dołączyli: Benicio Del Toro, Laura Dern oraz Kelly Marie Tran.

Źródło: Star Wars: The Last Jedi Panel/ ilustracja wprowadzenia: Star Wars: The Last Jedi Official Teaser 

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?