Aquaman – Jason Momoa ujawnia szczegóły o postaci występującej w filmie!

Wiemy już, że do roli Króla Nereusa – władcy domeny Xebel – zaangażowano Dolpha Lundgrena, jak się jednak okazuję rządy na Atlantydzie sprawować będzię Orm (zagra go Patrick Wilson), a nie jak wcześniej zakładano Arthur Curry. Informację tę ujawnił sam Jason Momoa za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. W uniwersum DC historia Aquamana została zresztą różnie przedstawiona. W jednej, postać grana przez Willema Dafoe wychowuje Arthura na powierzchni, jednak uświadamiając go o jego pochodzeniu. Inna skupia się na wątku zazdrości Orma i próbach uzurpowania władzy. Ostatnia natomiast ukazuje abdykację Aquamana i uczynienie z Orma władcy Atlantydy.


Zobacz również: Aquaman – zobacz jak trenuje Królowa Atlantydy!

Za reżyserię Aquamana odpowiadać będzie James Wan, który bazował będzie na scenariuszu Willa Bealla. W filmie wystąpią Jason Mamoa jako Arthur Curry/Aquaman, Amber Heard jako Mera, Willem  Dafoe jako Nuidis Vulko, Patrick Wilson jako Orm/Ocean Master, Yahya Abdul-Mateen II jako Black Manta i prawdopodobnie Nicole Kidman jako Atlanna, matka głównego bohatera oraz Temuera Morrison jako Thomas Curry, ojciec głównego bohatera. Krótkie Cameo może zaliczyć Dwayne Johnson jako Black Adam. Film zagości w kinach 5 października 2018 roku.

Źródło: ComicBookMovie / Ilustracja wprowadzenia: ComicBook.com

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?