Kingsman: Złoty krąg – Tatum i Egerton na kolejnych zdjęciach z filmu

Magazyn Empire zaprezentował nowe zdjęcia z filmu Kingsman: Złoty krąg. Na zaprezentowanych materiałach, które znajdziecie poniżej, możecie zobaczyć, w całej swojej okazałości, Tarona Egertona w roli Eggsy’ego oraz jego amerykańskiego odpowiednika – Agenta Tequilę, w którego wciela się Channing Tatum. Produkcja zawita do polskich kin 6 października.

Taron Egerton Kingsman Złoty Krąg

Zobacz również: Kingsman: Złoty krąg – pierwsze zdjęcia z filmu!

Channing Tatum Kingsman Złoty Krąg

Kingsman: Tajne służby przedstawił światu tytułową organizację, czyli niezależną, międzynarodową agencję wywiadowczą działającą na najwyższym poziomie zaufania, której nadrzędnym celem było utrzymanie bezpieczeństwa na całym świecie. W produkcji Kingsman: Złoty krąg nasi bohaterowie zmierzą się z zupełnie nowym zagrożeniem. Kiedy ich główna siedziba zostaje zniszczona, a świat gwałtownie znajduje się w pozycji zakładnika, charyzmatyczni protagoniści udają się w podróż, której wynikiem jest odkrycie sojuszniczej jednostki w Stanach Zjednoczonych – Statesman. W nowej przygodzie, wystawiającej na próbę siłę oraz rozsądek agentów, wspomniane powyżej, dwie elitarne organizacje decydują się na współpracę w celu pokonania bezwzględnego wroga, aby uratować świat, coś, co staje się powolutku niebezpiecznym nałogiem Eggsy’ego…

Obsada: Colin Firth, Julianne Moore, Taron Egerton, Mark Strong, Halle Berry, Elton John, Channing Tatum i Jeff Bridges.

Reżyserem filmu jest Mattew Vaughn. Scenariusz przygotował Jane Goldman w oparciu o komiks pt. The Secret Service autorstwa Marka Millara i Dave’a Gibbonsa.

Źródło: empireonline.com  / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?