Powrót Keiry Knightley w nowym zwiastunie Piratów z Karaibów 5!

Do sieci trafił międzynarodowy zwiastun kolejnych Piratów z Karaibów o dumnie brzmiącym tytule Zemsta Salazara. Trzeba również ogłosić, że plotki mówiące o powrocie Keiry Knightley do roli Elizabeth Swann znalazły swoje oficjalne potwierdzenie w najnowszym materiale. Oto on:

https://www.youtube.com/watch?v=HrIKtO1BqX8

Pojawiły się również nowy spot oraz fragment produkcji:

https://www.youtube.com/watch?v=mu_2emLTvRs

https://www.youtube.com/watch?v=0dN71Nc1WqE

Zobacz również: Kingsman: Złoty krąg – pierwsza zapowiedź filmu. Trailer juz niebawem!

Johnny Depp również powraca na srebrne ekrany jako zawadiacki antybohater (Kapitan) Jack Sparrow w zupełnie nowej i niepowtarzalnej odsłonie Piratów z Karaibów! Głośna przygoda rozpocznie się tradycyjnie od ulubionego pirata widzów, czującego na swoim karku porywiste podmuchy niedoli, kiedy zastępy zabójczych duchów zmarłych żeglarzy dowodzone przez przerażającego Kapitana Salazara (Javier Bardem) uciekają z Diabelskiego Trójkąta i poprzysięgają zabić każdego morskiego moczymordę na świecie – w tym również uwielbianego przez rzesze kinomanów bohatera. Jedyna nadzieja na przetrwanie Jacka to legendarny Trójząb Posejdona, jednakże aby go odnaleźć, nieobliczany awanturnik zmuszony będzie zawrzeć kłopotliwy sojusz z Cariną Smyth (Kaya Scodelario), czyli genialną i przepiękną panią astronom, a także Henrym (Brenton Thwaites) – młodym i upartym żeglarzem Królewskiej Marynarki Wojennej. Zatem Jack Sparrow na czele wyniszczonej ekipy oraz małego i obskurnego statku postara się nie tylko odwrócić bieg koła fortuny, lecz również zachować swoje życie i wyjść cało z nie lada opresji.

Obsada przygodowego widowiska składa się z następujących osób: Johnny Depp – (Kapitan) Jack Sparrow, Javier Bardem – Kapitan Salazar, Kaya Scodelario – Carina Smith, Brenton Thwaites – Henry, Kevin R. McNally – Joshamee Gibbs, Golshifteh Farahani – oceaniczna wiedźma Shansa, David Wenham – Scarfield, Stephen Graham – Scrum i Geoffrey Rush – Kapitan Hector Barbossa.

Wyreżyserowany przez norweski duetów filmowców – Espena Sandberga i Joachima Rønninga (Wyprawa Kon-Tiki) obraz pt. Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara zadebiutuje na ekranach polskich kin już 26 maja 2017 roku.

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?