Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi – reżyser objaśnia przemieszczenie blizny Kylo Rena!

Wraz z pojawienie się teaser ósmego epizodu wielu fanów dostrzegło dziwne przemieszczenie blizny Kylo Rena, która powstała w wyniku walki z Rey (Daisy Ridley) i Finnem (John Boyega) w Przebudzeniu Mocy. Dotąd przechodziła ona niemal przez całą twarz, włącznie z nosem, a w materiale pokazanym na Star Wars Celebration w Orlando można było dostrzec, że widoczna jest tylko przy prawym oku postaci granej przez Adama Drivera. Większość fanów uznała to za błąd, a inni zaczęli zastanawiać się dlaczego dokonano takiej zmiany. W końcu głos w tej sprawie postanowił zabrać Rian Johnson za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze. Wyjaśnił on wówczas, że zmiana dokonana była wyłącznie ze względów estetycznych.


Zobacz również: Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi – Rian Johnson ujawnia prawdziwe znaczenie tytułu filmu!

https://www.youtube.com/watch?v=G_52TS4Vne8

Na premierę Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi musimy czekać do 15 grudnia 2017Reżyserią i scenariuszem zajmie się Rian Johnson (Looper: Pętla czasu). Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że w kolejnej części ponownie zobaczymy: Marka Hamilla, Carrie Fisher, Adama Drivera, Daisy Ridley, Johna Boyegę, Lupitę Nyong’o, Oscara Isaaca, Domhnalla Gleesona, Anthony’ego Danielsa, Gwendoline Christie oraz Andy’ego Serkisa. Do obsady natomiast dołączyli: Benicio Del Toro, Laura Dern oraz Kelly Marie Tran.

Źródło: ComicBook / Ilustracja wprowadzenia: ComicBook

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?