The Predator, Kingsman: Złoty krąg, Więzień labiryntu: Lek na śmierć i inne filmy 20th Century Fox z nowymi datami premier!

To był ogromny dzień ogłoszeń dla wytwórni 20th Century Fox. Po informacjach dotyczących dat premier filmów o X-Menach czas na kolejne ogłoszenia parafialne na temat innych wielkich produkcji, które zawitają na srebrnym ekranie w tym oraz przyszłym roku. Niektóre zaliczyły poślizg, inne premiery zostały przyśpieszone. Może zacznijmy od tych przyjemniejszych wiadomości, czyli które produkcje zobaczymy wcześniej.

Premiera filmu Kingsman: Złoty krąg po raz kolejny zostaje przyśpieszona. Pierwotnie produkcja miała pojawić się w kinach 6 października 2017, później ustalono ją na 29 września, a teraz wytwórnia podaje datę 22 września 2017 roku. Czy w Polsce również zobaczymy ją tego dnia? Na razie nie wiadomo.

Premiera nowej ekranizacji powieści detektywistycznej Agathy Christine pt. Morderstwo w Orient Expressie z gwiazdorską obsadą (m.in. Johnny Depp, Daisy Ridley, William Dafoe, Michelle Pfeiffer, Judi Dench, Kenneth Branagh) również zostaje przeniesiona i przyśpieszona z 22 listopada na 10 listopada 2017 roku.

Niestety to by było na tyle. Teraz mamy dla Was te złe informacje.

The Predator w reżyserii Shane’a Blacka, do którego właśnie kręcone są zdjęcia, najwyraźniej natrafił na pewne kłopoty realizacyjne bądź postprodukcyjne i film zalicza mały poślizg. Produkcja science fiction, będąca kolejnym sequelem hitu z Arnoldem Schwarzenegerem z 1987 roku, miała pierwotnie zadebiutować w kinach 9 lutego 2018 roku, teraz jednak premiera zostaje przesunięta o sześć miesięcy, czyli na 3 sierpnia 2018 roku.

Najnowszy film Stevena Spielberga, którego tytuł roboczy brzmi The Post, również zalicza poślizg. Produkcja o skandalu związanymi z Papierami Pentagonu, w której grają Tom Hanks i Meryl Streep, nie pojawi się w kinach 22 grudnia 2017 roku, lecz 12 stycznia 2018 roku.

złoty krąg 3

Zobacz również: Deadpool 2, X-Men: Dark Phoenix i New Mutants z datami premier!

Ostatnia część trylogii Więźnia Labiryntu, zatytułowana Lek na śmierć, opowiadająca o tym, jak Thomas (Dylan O’Brien) wyrusza na poszukiwania leku, który jest w stanie zwalczyć śmiertelną chorobę, trafi do kin 9 lutego 2018 roku, a nie 12 stycznia 2018 roku.

Premiera ekranizacji bestsellerowej książki byłego agenta CIA, Jasona Matthewsa, w reżyserii Francisa Lawrence’a, pt. Czerwona jaskółka, została przesunięta z 10 listopada 2017 roku na 2 marca 2018 roku. W produkcji, której bohaterką jest agentka rosyjskiego wywiadu, mająca za zadanie zlikwidować amerykańskiego agenta CIA, grają m.in. Jennifer Lawrence, Jeremy Irons i Joel Edgerton.

Wytwórnia ogłosiła również trzy premiery swoich świeżych projektów:

Nowy film Steve’a McQueena pt. Widows, opowiadający o czterech kobietach, które łączą siły i dokonują napadu, aby dokończyć pracę mężów, którzy zginęli w czasie akcji, zawita do kin 16 listopada 2018 roku. W produkcji wystąpią m.in.: Robert Duvall, Michelle Rodriguez, Colin Farrell, Liam Neeson, Viola Davis.

Film biograficzny opowiadający o słynnym piosenkarzu Freddiem Mercurym, w którego wcieli się Rami Malek (Mr. Robot), zatytułowany Bohemian Rhapsody, trafi do kin 25 grudnia 2018 roku. Reżyserem produkcji jest Bryan Singer.

Natomiast premiera tajemniczego filmu pt. The Kid Who Would be King została ustalona na 28 września 2018 roku

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?