Kingsman: Złoty krąg – kolejna zapowiedź filmu. Trailer już jutro!

Wytwórnia 20th Century Fox udostępniła dziś w sieci kolejną zapowiedź filmu pt. Kingsman: Złoty krąg. Wideo ujawnia nam informację dotyczącą premiery pierwszego zwiastuna produkcji. Będziemy mieli okazję zobaczyć go już jutro, 24 kwietnia. Sprawdźcie materiał poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=E77bLrLbAkk

Zobacz również: The Predator, Kingsman: Złoty krąg, Więzień labiryntu: Lek na śmierć i inne filmy 20th Century Fox z nowymi datami premier!

Kingsman: Tajne służby przedstawił światu tytułową organizację, czyli niezależną międzynarodową agencję wywiadowczą działającą na najwyższym poziomie zaufania, której nadrzędnym celem było utrzymanie bezpieczeństwa na całym świecie. W produkcji Kingsman: Złoty krąg nasi bohaterowie zmierzą się z zupełnie nowym zagrożeniem. Kiedy ich główna siedziba zostaje zniszczona, a świat gwałtownie znajduje się w pozycji zakładnika, charyzmatyczni protagoniści udają się w podróż, której wynikiem jest odkrycie sojuszniczej jednostki w Stanach Zjednoczonych – Statesman. W nowej przygodzie, wystawiającej na próbę siłę oraz rozsądek agentów, wspomniane powyżej dwie elitarne organizacje decydują się na współpracę w celu pokonania bezwzględnego wroga, aby uratować świat, co staje się powolutku niebezpiecznym nałogiem Eggsy’ego…

Obsada filmu: Colin Firth, Julianne Moore, Taron Egerton, Mark Strong, Halle Berry, Elton John, Channing Tatum i Jeff Bridges.

Reżyserem filmu jest Matthew Vaughn. Scenariusz przygotowała Jane Goldman w oparciu o komiks pt. The Secret Service autorstwa Marka Millara i Dave’a Gibbonsa. Premiera filmu zaplanowana jest na 22 września 2017 roku.

Źródło: youtube.com  / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?