Advertisement
Advertisement

Volta – oficjalny zwiastun komedii Juliusza Machulskiego!

Pojawił się ostatnio w kinach, teraz zaprezentowany został w internecie. Mowa tutaj o pierwszym oficjalnym zwiastunie komedii Juliusza Machulskiego pt. Volta. Możecie go sprawdzić poniżej i dać nam znać, co o nim myślicie:

https://www.youtube.com/watch?v=9gD553oUBMs

Zobacz również: Cezary Pazura tłumaczy, dlaczego nie gra w filmach

Opis fabuły: Bruno Volta to prawdziwy „kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z „cwaniakowatym” ochroniarzem Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam „słaba płeć”!

Obsada filmu: Olga Bołądź, Aleksandra Domańska, Andrzej Zieliński, Cezary Pazura, Tomasz Kot, Robert Więckiewicz, Jacek Braciak, Michał Żurawski, Antoni Pawlicki, Katarzyna Herman, Joanna Szczepkowska, Krzysztof Stelmaszyk, Józef Pawłowski, Mikołaj Roznerski, Mirosław Haniszewski, Krzysztof Czeczot, Małgorzata Buczkowska, Monika Olejnik.

Reżserem filmu jest Juliusz Machulski, twórca filmów Seksmisja, Vabank czy KilerVolta trafi do kin 7 lipca 2017 roku.

źródło: youtube.com – KinoSwiatPL / ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?