The Week Of – Adam Sandler i Chris Rock w nowej komedii Netflixa!

The Hollywood Reporter potwierdza, że Adam Sandler oraz Chris Rock wystąpią w kolejnej komedii platformy Netflix o tytule The Week Of. Aktorzy mieli okazję pracować ze sobą na planie dwóch części Dużych Dzieci. Reżyserem filmu zostanie Robert Smigel, który wraz z Sandlerem stworzy również scenariusz. Produkcja przedstawi wydarzenia na tydzień sprzed pewnego ślubu. Aktorzy wcielą się w ojców dzieci przystępujących do ślubnego kobierca. The Week Of zadebiutuje na platformie Netflix w 2018 roku.

Zobacz również: Nawet dzieci Adama Sandlera nie lubią jego filmów!

The Week Of jest oficjalnym tytułem czwartej już komedii która powstała na mocy umowy między Adamem Sandlerem oraz Netflixem. Wcześniejszymi produkcjami, będącymi owocem owej współpracy są The Ridiculous 6, The Do-Over oraz Sandy Wexler, który zadebiutował w zeszłym tygodniu. Platforma niedawno przedłużyła kontrakt z aktorem, w związku z czym, czekają nas jeszcze 2 niezatytułowane produkcje.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: justjared.com

 

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?