Robert Zemeckis zostanie reżyserem filmu The Flash?!

Projekt The Flash, wchodzący w skład DC Extended Universe wytwórni Warner Bros. Pictures od dłuższego czasu nie posiada reżysera, a pierwotna premiera zaplanowana na 2018 rok nie ma raczej szans się ziścić. Czyżby jednak promyki nadziei zaczęły świecić nad produkcją filmu The Flash? Zagraniczne źródła zaczynają coraz liczniej donosić, jakoby stanowisko reżysera filmu o Szkarłatnym Speedsterze, miał objąć Robert Zemeckis!

Droga Flasha na duży ekran nie jest niestety usłana różami. Od samego początku projekt borykał się z licznymi problemami, m.in. z utrzymaniem przy sobie reżysera dłużej, niż kilka miesięcy. Ostatnią osobą na tym stanowisku był Rick Fumuyiwa, który jednak zrezygnował z projektu z powodu różnic artystycznych.

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości będzie najdłuższym filmem o superbohaterach?

Robert Zemeckis

Jednakże, jak twierdzi portal Screen Junkies, z niepowiązanych ze sobą źródeł docierają do nich liczne informacje na temat potencjalnego kandydata do roli reżysera widowiska. Według plotek miałby nim zostać sam Robert Zemeckis. Autor takich produkcji, jak trylogia Powrót do przyszłości, Forrest Gump, Kto wrobił Królika Rogera, Kontakt, Cast Away: Poza światem, Lot, czy ubiegłorocznych Sprzymierzonych. Zemeckis rzekomo prowadzi rozmowy z Warner Bros, jednak, jak twierdzi Umberto Gonzalez (El Mayimbe/Heroic Hollywood), nie jest jedynym reżyserem, na którym swoją uwagę skupia ta wytwórnia. Na chwilę obecną pozostaje nam czekać na dalszy rozwój wydarzeń.

A Wam jak podoba się ewentualne objęcie roli reżysera filmu The Flash przez tego cenionego twórcę? Dajcie znać w komentarzach, kogo widzielibyście na tym stanowisku.

Źródło: Comicbook / Ilustracja wprowadzenia: ComingSoon.net

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?