Advertisement
Advertisement

Valerian i Miasto Tysiąca Planet – zobacz plakat z bohaterami filmu!

Wraz z pojawieniem się drugiego zwiastuna, MTV opublikowało kolejny plakat widowiska Luca Bessona zatytułowanego Valerian i Miasto Tysiąca Planet, na którym widnieje Valerian (Dane DeHaan) i Laureline (Cara Delevingne). Poza bohaterami możemy także zobaczyć postać graną przez Clive’a Owena oraz roboty i obcych (w jednego z nich wcieliła się Rihanna).

https://www.youtube.com/watch?v=Ag5PHDuLvSs

Zobacz również: Valerian i Miasto Tysiąca Planet – nowy zwiastun widowiska Luca Bessona!

Opis dystrybutora: Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

Obsada widowiska: Dane DeHaan – Valerian, Cara Delevingne – Laureline, Clive Owen – Arün Filitt, Ethan Hawke – Alfons Jolly, Rihanna, John Goodman, Rutger Hauer i Herbie Hancock.

Valerian 27x40 1Sheet

Źródło: ComicBookMovie / Ilustracja wprowadzenia: The Young Folks

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?