Wojna o Planetę Małp – ujawniono nowe zdjęcie z filmu!

Yahoo! Movies opublikowało nowe zdjęcie z nadchodzącej trzeciej części serii Planeta Małp zatytułowanej Wojna o Planetę Małp, którą wyreżyseruje Matt Reeves. Tym razem małpy będą zmuszone stawić czoło bezlitosnemu Pułkownikowi (Woody Harrelson) w wojnie, w której ludzkość będzie starać się odzyskać Ziemię. Na poniższym zdjęciu, Caesar (Andy Serkis) jest widoczny w towarzystwie innych małp, w tym z Maurice’m (Karin Konoval), otaczających trzech pojmanych żołnierzy.

APES 2017

Zobacz również: Apes! Together! Strong! – nowy, poruszający zwiastun filmu Wojna o Planetę Małp!

https://www.youtube.com/watch?v=JDcAlo8i2y8

Opis dystrybutora: Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety.

Obsada widowiska: Andy Serkis – Caesar, Judy Greer – Cornelia, Woody Harrelson – Pułkownik, Ty Olsson – Rex, Max Lloyd-Jones – Niebieskooki, Alessandro Juliani – Spear, Sara Canning i Steve Zahn.

Wyreżyserowany przez Matta Reevesa film pojawi się na ekranach polskich kin 14 lipca 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?