Jeremy Renner zagra słynnego rewolwerowca

John Henry „Doc” Holliday, był już kilkakrotnie portretowany zarówno na dużym, jak i małym ekranie m.in. przez Caesara Romero, Kirka Douglasa, Adama Westa, Jasona Robardsa, Dennisa Hoopera, Val Kilmera i Dennisa Quaida. Teraz, członek Avengers, Jeremy Renner przejmie pałeczkę i wcieli się w legendarnego rewolwerowca i przyjaciela Wyatta Earpa.

PalmStar Media zakupiło prawa do dwóch powieści autorstwa Mary D. Russell, zatytułowanych: Doc: A Novel oraz Epitaph: A Novel of the O.K. Corral, na podstawie których produkcja zostanie oparta. Film zatem będzie świeżym spojrzeniem na człowieka, który z dentysty stał się profesjonalnym hazardzistą, przyjacielem Earpa i uczestnikiem słynnej strzelaniny w O.K. Corral przeciwko braciom Clanton, którzy prowadzili nielegalne działania w Tombstone.

john henry doc holliday

Zobacz również: Kingsman: Złoty krąg będzie reklamować specjalną partię Old Forestera

Cieszymy się, że będziemy mogli ponownie przedstawić widzom znaną amerykańską postać oraz niezwykłą przemianę Doca Hollidaya z przeciętnego dentysty w mężczyznę, którego Wyatt Earp opisywał jako najbardziej zdenerwowanego, najszybszego, najgroźniejszego człowieka z sześciostrzałowcem w ręku, jakiego kiedykolwiek poznał – mówił w oświadczeniu Don Handfield, producent filmu.

Obecnie trwają poszukiwania osób na stanowisko scenarzysty i reżysera filmu.

Niedawno Jeremy’ego Reenera mogliśmy oglądać w filmie science fiction pt. Nowy początek. W tym roku, we wrześniu zobaczymy go jeszcze w thrillerze Taylora Sheridana zatytułowanym Wind River, u boku Elizabeth Olsen i Jona Bernthala.

Źródło: Empireonline.com / Ilustracja wprowadzenia: Steve Granitz/GettyImages

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?