Advertisement
Advertisement

IT – drugi zwiastun ekranizacji Stephena Kinga!

Po wczorajszym rozdaniu MTV Movie & TV Awards został opublikowany drugi zwiastun do nachodzącej, nowej ekranizacji powieści Stephena Kinga, To. Zwiastun dominuje scena w kanale, w której z bliska możemy zobaczyć drużynę chłopców z Loosers Club. Pokrótce jest w tej scenie zarysowany charakter każdego z chłopców, oraz chemia pomiędzy nimi. Również w tym zwiastunie dostajemy pełne spojrzenie na klauna Pennywise, który wpatruje się prosto w kamerę, przeszywając widza swoimi okropnymi, żółtymi oczami. Czy może być jeszcze straszniej? 

https://www.youtube.com/watch?v=a8fcXP3uLsU

Zobacz również: 13 powodów – nadchodzi drugi sezon serialu!

Reżyserem filmu jest Andy Muschietti (Mama). Obsada obrazu grozy składa się z następujących gwiazd: Jaeden Lieberher – Bill Denbrough, Finn Wolfhard – Richie Tozier, Sophia Lillis – Beverly Marsh, Jack Dylan Grazer – Stan Uris, Wyatt Oleff – Eddie Kaspbrak, Chosen Jacobs – Mike Hanlon i Jeremy Ray Taylor – Ben Hanscom.

Film oparty jest powieści spod pióra Stephena Kinga. Akcja adaptacji koncentruje się na pewnej obietnicy złożonej dwadzieścia osiem lat temu, która zmusza siedmiu dorosłych już bohaterów do kolejnego spotkania w Derry w stanie Maine, gdzie jako nastolatkowie zmierzyli się ze złowieszczą kreaturą żerującą na mieście wspomnianych postaci. Niepewni, czy ich grupa faktycznie pokonała rzeczonego potwora raz na zawsze, jako dzieci poprzysięgli sobie, iż, jeśli kiedykolwiek To powróci, ponownie zbiorą się razem i stawią mu czoła. Obecnie, niczemu niewinne pociechy są kolejny raz brutalnie mordowane, a w związku z tym wracają bohaterom ciężkie wspominania wyrzuconego przez nich z pamięci lata. Siódemka postaci musi zatem przygotować się do następnej batalii z potworem ukrywającym się w kanałach pod miastem Derry.

Obraz zostanie wydany w dwóch częściach. Pierwsza skupi się na grupie nastolatków zwących się dumnie Losers Club, a druga skoncentruje na następstwach feralnego lata, które odcisnęło piętno na dorosłych już bohaterach. 17 marca ruszyły zdjęcia do drugiej części.

7bfa8cb5c3c574ac385b89787946e2ab

Źródła: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z zwiastunu It

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?