The Red Sea Diving Resort – Chris Evans w roli agenta Mossadu

Chris Evans oficjalnie wszedł do obsady nowego filmu Gideona Raffa zatytułowanego The Red Sea Diving Resort. Tym samym aktor dołączył do Sir Bena Kingsleya, Grega Kinneara, Haley Bennett, Alessandro Nivola, Michaela K. Williamsa, Michiela Huismana, Alex Hassell i Marka Ivanira.

Zobacz również: Dunkierka – nowy zwiastun filmu wojennego Christophera Nolana!

The Red Sea Diving Resort opowie historię misji ratowniczej – emigracji etiopskich Żydów z Sudanu do Izraela – która miała miejsce początku lat 80, minionego wieku. Evans wcieli się w Ari Kidrona, agenta Mossadu, który dowodził misją. Akcja filmu rozpocznie pod koniec lat 70., gdy agencja wywiadowcza otrzymuje zadanie mające na celu pomoc w transferze tysięcy etiopskich Żydów, którzy zostali zatrzymani w obozowiskach w Sudanie i dostarczenie ich do Ziemi Obiecanej. Na terenie tytułowego, opuszczonego kurortu turystycznego w Sudanie, agencja stworzyła bazę, skąd nadzorowała exodus odbywający się przez morze i powietrze. The Mossad’s Red Sea Diving Resort funkcjonował przez pięć lat, ratując w tym czasie tysiące uchodźców.

Zdjęcia do filmu rozpoczną się w przyszłym miesiącu, 22 czerwca w południowej Afryce i Nambii.

Pod koniec przyszłego miesiąca, Chrisa Evansa będziemy mogli zobaczyć na srebnrym ekranie, w dramacie pt. Gifted, a w przyszłym roku ponownie w roli Kapitana Ameryki, w produkcji zatyułowanej Avengers: Infinity War.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Peggy Sirota

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?