Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara – tak prezentować się będzie gwiazda The Beatles!

Poprzednie materiały promocyjne dotyczące piątej części Piratów z Karaibów wyjawiły nam, że do franczyzy powrócili Orlando Bloom oraz Keira Knightley. Dotychczasowe spoty, zwiastuny i plakaty nie zdradziły nam jednak jeszcze jednego: jak w filmie wyglądać będzie legendarny muzyk, Sir Paul McCartney, były frontman zespołu The Beatles. W końcu do sieci trafil plakat, który prezentuje nam wygląd jego bohatera o nieznanym jeszcze imieniu. Znajdziecie go poniżej, a my przypominamy, że jest to kolejny po Keithie Richardsie (wcielającym się w ojca Jacka Sparrowa w poprzednich odsłonach serii) słynny muzyk, który postanowił epizodycznie wystąpić w tej popularnej pirackiej franczyzie.

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

Zobacz również: Łowca Androidów 2049 – zobacz materiał porównujący zwiastun pierwszej części z jej sequelem!

Opis filmu: Johnny Depp powraca na srebrne ekrany jako zawadiacki antybohater – (Kapitan) Jack Sparrow w zupełnie nowej i niepowtarzalnej odsłonie Piratów z Karaibów! Głośna przygoda rozpocznie się tradycyjnie od perypetii charakterystycznego pirata, czującego na swoim karku porywiste podmuchy niedoli, kiedy zastępy zabójczych duchów zmarłych żeglarzy dowodzone przez przerażającego Kapitana Salazara (Javier Bardem) uciekają z Diabelskiego Trójkąta i poprzysięgają zabić każdego morskiego moczymordę na świecie – w tym również uwielbianego przez rzesze kinomanów bohatera. Jedyna nadzieja na przetrwanie Jacka to legendarny Trójząb Posejdona, jednakże, aby go odnaleźć, nieobliczany awanturnik zmuszony będzie zawrzeć kłopotliwy sojusz z Cariną Smyth (Kaya Scodelario), czyli genialną i przepiękną panią astronom, a także Henrym (Brenton Thwaites) – młodym i upartym żeglarzem Królewskiej Marynarki Wojennej. Zatem Jack Sparrow na czele wyniszczonej ekipy oraz małego i obskurnego statku postara się nie tylko odwrócić bieg koła fortuny, lecz również zachować swoje życie i wyjść cało z nie lada opresji.

Obsada przygodowego widowiska składa się z następujących osób: Johnny Depp – (Kapitan) Jack Sparrow, Javier Bardem – Kapitan Salazar, Kaya Scodelario – Carina Smith, Brenton Thwaites – Henry, Kevin R. McNally – Joshamee Gibbs, Golshifteh Farahani – oceaniczna wiedźma Shansa, David Wenham – Scarfield, Stephen Graham – Scrum i Geoffrey Rush – Kapitan Hector Barbossa.

Wyreżyserowany przez norweski duetów filmowców – Espena Sandberga i Joachima Rønninga (Wyprawa Kon-Tiki) obraz pt. Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara zadebiutuje na ekranach polskich kin już 26 maja 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?