Logan: Wolverine – Tak miała wyglądać scena z Sabretoothem!

Logan: Wolverine pozytywnie zaskoczył nie tylko fanów uniwersum Marvela. Produkcja niedługo będzie miała swoją premierę na DVD, przez co coraz więcej mówi się na temat materiałów dodatkowych, w tym usuniętych scen. Do sieci trafiła ta, w której mowa była o przyrodnim bracie Wolverine’a.

O tym, że był pomysł, aby Liev Schreiber powrócił jako Sabretooth w Loga: Wolverine informowaliśmy już wcześniej. Problemy z terminami sprawiły, że ostatecznie do tego nie doszło, ale w filmie miała pojawić się o nim wzmianka. Scenę ostatecznie usunięto i choć FOX nie zamierzał jej upublicznić, i tak trafiła ona do sieci. W tej chwili jest ona regularnie usuwana, i jeśli wideo będzie znikać, postaramy się zaktualizować wpis, ale na tę chwilę możecie zobaczyć wspomnianą scenę poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=dnOYVfJEfYI

Akcja rozgrywa się niedługo po tym, jak Wolverine odnalazł grupę młodych mutantów. W nocy jeden z chłopców pyta go, czy Sabretooth był prawdziwy, trzymając w ręku jego figurkę. Logan potwierdza wówczas, że  jest ona wzorowana na prawdziwej postaci. James Mangold niewątpliwie miał dobry powód, by usunąć tę scenę z ostatecznej wersji filmu. 

Logan: Wolverine zarobił na świecie ponad 600 milionów dolarów. W USA DVD i Blu-ray z filmem będą dostępne już od 23. maja.

Zobacz Również: Logan – ciekawostki

Opis: W niedalekiej przyszłości zmęczony życiem Logan (Hugh Jackman) opiekuje się chorym Profesorem X (Sir Patrick Stewart), ukrywając go przy meksykańskiej granicy. W momencie gdy Logan próbuje ukryć się przed światem i swoją przemijającą spuścizną, w jego życiu pojawia się młoda mutantka (Dafne Keen), która ścigana jest przez mroczne siły.

Obsada: Hugh Jackman, Sir Patrick Stewart, Dafne Keen, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Richard E. Grant.

Za reżyserię filmu odpowiada James Mangold. Autorami scenariusza są Scott Frank, James Mangold i Michael Green. Film Logan: Wolverine miał premierę 3 marca 2017 roku.

Źródło: ComicBookMovie / Ilustracja wprowadzenia:Comic Vine – Game Spot

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?