Kontynuacja musicalu Mamma Mia w drodze!

Mamma Mia! Universal Pictures ogłosiło że rozpoczęły się już prace nad kontynuacją musicalu z 2008 roku, bazującego na hitach szwedzkiej grupy ABBA. Sequel zatytułowany Mamma Mia: Here We Go Again!, w którym usłyszymy kolejne utwory zespołu i niewykluczone, że zatupiemy nogą jeszcze raz do piosenek, które słyszeliśmy w pierwszej części, ale tym razem w nowej wersji. Reżyserem i scenarzystą filmu został Ol Parker (Hotel Marigold). Mamma Mia: Here We Go Again! ma trafić do kin już 20 lipca 2018 roku, czyli 10 lat po premierze pierwszej odsłony!

Na obecną chwilę nie znamy obsady musicalu, ale być może powróci większość aktorów z pierwszej części. Przypominamy, że w 2008 roku śpiewali dla nas: Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgård, Julie Walters, Dominic Cooper, Amanda Seyfried oraz Christine Baranski.

https://www.youtube.com/watch?v=S7VMlB6pj5Q

Zobacz również: Tom Hardy wcieli się w Venoma!

Produkcją filmu zajmą się Judy Craymer, Gary Goetzman, Benny Anderson oraz Björn Ulvaeu, czyli osoby odpowiedzialne za sukces pierwowzoru.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?