Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara w tym tygodniu w Cinema City, IMAX i 4DX!

Słyszysz szum morza i okrzyki załogi? Widzisz zbliżający się monstrualny okręt? Tak, dobrze ci się zdaje – to Piraci z Karaibów powracający do Cinema City! Premiera filmu odbędzie się 26 maja, ale możesz spotkać się z nimi już 25 maja podczas specjalnych seansów przedpremierowych! Wybierz seans w najwyższej jakości dźwięku i obrazu w kinie IMAX® w technologii 3D i daj się pochłonąć trójwymiarowej rzeczywistości, albo obejrzyj film w oddziałującej na zmysły technologii 4DX® i stań ramię w ramię z ekscentrycznym kapitanem Jackiem Sparrowem! Bilety możesz nabyć już od 12 maja w przedsprzedaży. Są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Kapitan Jack Sparrow (Johnny Depp) naprawdę nie ma lekko – szczęście wyjątkowo mu nie sprzyja, a złe wiatry pchają go coraz silniej ku kolejnej awanturze. Duchy żeglarzy pod wodzą złowrogiego, przerażającego kapitana Salazara (Javier Bardem) planują zgładzić wszystkich piratów na morzach, a w szczególności Sparrowa.  Aby mu przeszkodzić, charyzmatyczny pirat musi zdobyć potężny artefakt, Trójząb Posejdona. To jedyna rzecz, która powstrzyma bezwzględnego wroga.

https://www.youtube.com/watch?v=FN24pgVpNFc

Zobacz również: Jaś Fasola powraca jako Johnny English w trzeciej części!

Piratów z Karaibów nie trzeba przedstawiać nikomu. Każda z czterech części megapopularnej serii zgromadziła przed kinowymi ekranami miliony widzów, przynosząc łącznie 3,7 miliarda dolarów dochodów, 11 nominacji do Oscara oraz jedną statuetkę. W piątej części filmowej serii pojawią się nowi bohaterowie, grani m.in. przez Javiera Bardema (Jedz, módl się, kochaj, Skyfall), Kayę Scodelario (Skins) czy piosenkarza Paula McCartneya. Oczywiście wrócą też stare, znane twarze: Orlando Bloom i Keira Knightley (powracająca do filmowego uniwersum aż po 10 latach!).

Film Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara został specjalnie przygotowany do technologii IMAX 3D, tak, aby krystalicznie czysty dźwięk i niesamowicie żywy, barwny obraz dosłownie cię pochłonęły. Pozwól otoczyć się kaskadzie barw, dźwięków i emocji i, zanurz się w niesamowitym świecie groźnych piratów. Fani najmocniejszych wrażeń mogą wybrać seans w salach ŠKODA 4DX®, w rewolucyjnej technologii oddziałującej na zmysły, dzięki której widzowie mogą realnie poczuć m.in. zapachy, krople deszczu, wiatr czy ruch. Technologia 4DX® zamieni kinową salę w monstrualny, piracki statek na wzburzonym oceanie. Poczuj wibracje ruchomego fotela, doskonale zintegrowanego z filmową akcją oraz krople oceanu na twarzy podczas rejsu na chyboczącym się pokładzie pirackiego okrętu, który przebija się przez spienione morskie fale. Kinowe emocje wzmocnią doznania sensoryczne np. podmuchy wiatru czy różnorodne zapachy.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?