Dwayne Johnson wyjaśnia co przekonało go do przyjęcia roli Black Adama!

Dzięki wypowiedzi Dwayne’a Johnsona, na łamach portalu We Got This Covered, wiemy już nieco więcej o tym, dlaczego aktor zdecydował się na przyjęcie roli Black Adama:

Uwielbiam to, że poznajemy mojego bohatera jako niewolnika. To także poczucie siły, bowiem pomimo ucisku wciąż obserwujemy u tej postaci dużą ambicję oraz większą wiarę od tej posiadanej przez ciemiężyciela. Jego rodzina zostaje zabita i on musi z tym żyć. Właściwie jest wiele elementów odnośnie Black Adama, które mnie zainteresowały już dawno temu. […] Jestem podekscytowany, człowieku. Wiesz, Black Adam był w mojej głowie od blisko dzisięciu lat. Do tego, było jeszcze duże spotkanie z Geoffem Johnsem i ludźmi z DC, Warner Bros. oraz New Line.

Zobacz również: Shazam! rozdzielony na dwie produkcje?! Black Adam z własnym filmem?!

blackadam2

Black Adam to były egipski niewolnik, który został obdarzony tymi samymi mocami co Shazam. Potrafi latać, ma nadludzką siłę i niezwykłą prędkość. Mimo, iż pierwotnie planował wykorzystywać swoje dary do czynienia dobra, finalnie ogarnęła go żądza zemsty na oprawcach. W ten sposób popełnił zbrodnie, po których nie było już odwrotu.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: GameSpot

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?