Advertisement
Advertisement

Aquaman – główny bohater i Mera razem na jednym zdjęciu

Do premiery widowiska Aquaman pozostało jeszcze sporo czasu, jednak już dziś możemy spojrzeć jak prezentuje się razem para królewska mórz i oceanów. Zdjęcie nie oferuje nam dokładnie tego co ujrzymy w zbliżającym się filmie, ale miło spojrzeć na interakcję tak kultowych postaci jak Aquaman i Mera, nawet jeśli to tylko ujęcie zza kulis.

Tutaj możecie bliżej przyjrzeć się zdjęciu, widzimy Aquamana  ubranego w długi płaszcz skrywający jego strój, Mera natomiast ubrana jest w ikoniczny kostium, niestety odwrócona jest plecami do kamery.


Zobacz również: Wonder Woman – pokazy tylko dla kobiet

W filmie wystąpią: Jasona Momoa jako Aquaman, Amber Heard jako Mera, Willema Dafoe jako Nuidis Vulko oraz Nicole Kidman jako królowa Atlanna.Obraz wyreżyseruje James Wan, natomiast premierę zapowiedziano na grudzień 2018.

Producentami Aquamana są Peter Safran, Zack Snyder, Deborah Snyder, Rob Cowan, Jon Berg oraz Geoff Johns. Wśród osób odpowiedzialnych za kwestie techniczne są: Don Burgess – operator nominowany do Oscara za Forresta Gumpa, Kirk M. Mori – stały montażysta Jamesa Wana, Bill Brzeski – scenograf pracujący na planie Szybkich i Wściekłych 7, Kym Barrett – kostiumograf znany z prac nad Matrixem, Charles Gibson – specjalista od efektów specjalnych, nagrodzony Oscarem za film Piraci z Karaibów: Skrzynia Umarlaka, Kevin McIlwain – specjalista od efektów specjalnych znany z serii Szybcy i Wściekli.

Źródło: Heroic Hollywood / ilustracja wprowadzenie: mat. prasowe

Fan filmów z lat 60 i 70. W kinie lubię wszystko co świeże i nieodgrzewane.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?