Piękna i Bestia – proces przemiany Dana Stevensa w Bestię!

Mimo, iż od premiery kinowej Pięknej i Bestii minęło już sporo czasu, twórcy wciąż starają się potrzymywać nasz zachwyt nad tą cudowną disneyowską produkcją! Tym razem możemy podziwiać materiał prezentujący transformację Dana Stevensa w Bestię. Aktor ma na sobie kostium, który pozwolił uchwycić na filmie każdy pojedynczy ruch jego mięśni, a także czujniki odwzorowujące mimikę twarzy. Poniżej możemy zobaczyć jak prezentował się Dan za kulisami:

Zobacz również: Feed – Tom Felton i Troian Bellisario jako bliźnięta w pierwszym zwiastunie nowego dramatu

Opis adaptacji: Piękna i Bestia przestawi fantastyczną podróż Belle, błyskotliwej, uroczej i niezależnej młodej kobiety, która zostaje więźniem pewnego przerażającego potwora w ogromnym zamczysku. Pomimo jej początkowych lęków, bohaterka zaprzyjaźnia się z zaczarowaną służbą posiadłości i uczy się patrzeć poza pozory, mianowicie odkrywa prawdziwego eleganckiego księcia skrywającego się w ohydnej z zewnątrz bestii.

Obsada widowiska: Emma Watson – Belle, Dan Stevens – Bestia, Luke Evans – Gaston, Kevin Kline – Maurice, Josh Gad – Lefou, Ewan McGregor – Lumiere, Stanley Tucci – Maestro Cadenza, Ian McKellen – Cogsworth i Emma Thompson – Mrs. Potts.

Trzeba przyznać, że taka przemiana wymagała od aktora sporej dozy cierpliwości i zaangażowania, a od reszty ekipy na pewno umiejętności powstrzymania się od śmiechu! 

Źródło: heroichollywood.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?