Dunkierka – Pole bitwy na nowych materiałach w 360. stopniach!

Studio Warner Bros. Pictures jakiś czas temu ruszyło z promocją najnowszego dzieła w reżyserii Christophera Nolana pt. Dunkierka. Obraz ma zadebiutować w kinach 21 lipca 2017 roku. Z tej okazji udostępnione zostały nowe materiały, które przeniosą widza w sam środek bitwy pod Dunkierką. 

77 years ago 400,000 men were stranded. Go to unlock.dunkirkmovie.com to experience #Dunkirk.

Opublikowany przez Dunkirk na 26 maja 2017

933 ships traveled to rescue the men. Go to unlock.dunkirkmovie.com to experience #Dunkirk.

Opublikowany przez Dunkirk na 30 maja 2017

Zobacz również: Dunkierka – nowy zwiastun filmu wojennego Christophera Nolana!

Obsada produkcji Dunkierka wytwórni Warner Bros. Pictures, którą Nolan nakręcił na podstawie własnego, oryginalnego scenariusza, składa się zarówno z początkujących aktorów – Fionna Whiteheada (debiutant), Jacka Lowdena (W potrzasku. Belfast ’71), Aneurina Barnarda (Citadel) i gwiazdy sceny muzycznej, czyli Harry’ego Stylesa (lidera zespołu One Direction), jak również doświadczonych filmowców – niedawnego zwycięzcy Oscara, Marka Rylance’a (Most szpiegów), Kennetha Branagha (Walkiria), Cilliana Murphy’ego (Incepcja), Jamesa D’Arcy’ego (Atlas chmur) i Toma Hardy’ego (Zjawa). Podobno w obrazie widzowie zobaczą wiele nieznanych im dotąd twarzy w dziedzinie kinematografii.

Dunkierka rozpocznie się od otoczenia tysięcy alianckich żołnierzy przez siły wroga. Uwięzieni na plaży, mając za swoim plecami bezkresne morze, bohaterowie muszą się zmierzyć z niemalże bezsensowną dla nich sytuacją, gdy uzbrojony przeciwnik z oczywistym zamiarem bezlitośnie kieruje się w ich stronę.

Źródło: Facebook / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?