Valerian i Miasto Tysiąca Planet – nowy spot telewizyjny ukazuje niesamowite efekty specjalne!

Udostępniono nowy spot telewizyjny Valeriana i Miasta Tysiąca Planet, zatytułowany Run, prezentuje bogactwo efektów specjalnych, które będzie można zobaczyć w filmie Luca Bessona. Poza tym otrzymaliśmy także możliwość ujrzenia sytuacji, w jakiej znajdą się główni bohaterowie i to, jak sobie poradzą z problemami. W filmie, jak informowaliśmy już wcześniej, wystąpi także Elizabeth Debicki znana z produkcji Strażnicy Galaktyki Vol. 2, gdzie wcieliła się w rolę Ayeshy.

https://www.youtube.com/watch?v=Pt9-osT0WtA

Zobacz również: Valerian i miasto tysiąca planet – Elizabeth Debicki w obsadzie widowiska!

Opis dystrybutora: Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

Obsada widowiska: Dane DeHaan – Valerian, Cara Delevingne – Laureline, Clive Owen – Arün Filitt, Ethan Hawke – Alfons Jolly, Rihanna, John Goodman, Rutger Hauer i Herbie Hancock.

Polska premiera filmu przewidziana jest na 21 lipca 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Entertainment Weekly

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?