Stary Sabretooth pojawi się w trzecim „Wolverinie”?

Już wkrótce mają ruszyć zdjęcia do trzeciego samodzielnego filmu o przygodach jednego z najpopularniejszych X-Manów – Wolverine’a. Prócz tego nic jednak praktycznie o obrazie nie wiadomo. Swego czasu chodziły pogłoski, iż fabuła zostanie oparta o bestsellerową powieść Marka Millara i Steve’a McNivena zatytułowaną „Wolverine: Staruszek Logan”. Ów historia dzieje się w przyszłości, w której superbohaterowie przegrali walkę ze złem, a jednym z nielicznych ocalałych pozostaje starzec imieniem Logan. Po stronie złoczyńców oczywiście pojawia się tam Sabretooth. W ostatnim wywiadzie dla MTV Liev Schreiber, aktor wcielający się w niego w filmie „X-Men Origins” przyznał, że zastanawiał się nad powrotem do roli.

[Wraz z Hugh Jackmanem] rozmawialiśmy o tym. Sam nie wiem. Wspomniał mi coś. Ta historia „Staruszek Logan” brzmi ciekawie. Mógłbym w niej zagrać. Stary, to słowo klucz.

Nie przesądza to jeszcze, iż powieść Millara (notabene autora „Civil War” na podstawie którego nakręcono trzecią część „Kapitana Ameryki”) stanie się inspiracją do scenariusza „The Wolverine III”, ani że pojawi się w nim Sabretooth. Pytanie jednak brzmi, czy fani chcieliby takiej opowieści i powrotu znanego antagonisty?

źródło: latino-review.com /ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?