Advertisement
Advertisement

Valerian i miasto tysiąca planet – wybierzcie się na przejażdżkę za kulisy nowego widowiska Bessona

W sieci zadebiutował materiał zza kulis powstawania najnowszego dzieła Luca Bessona pt. Valerian i miasto tysiąca planet. W materiale, który znajdziecie poniżej, możecie się dowiedzieć najważniejszych informacji o bohaterach produkcji oraz o świecie, z którego pochodzą. Najnowsze widowisko reżysera Piątego elementu zadebiutuje w Polskich kinach 4 sierpnia

https://www.youtube.com/watch?time_continue=214&v=1CWfrJL-hC0

Zobacz również: Valerian i Miasto Tysiąca Planet – nowy spot telewizyjny ukazuje niesamowite efekty specjalne

Opis dystrybutora: Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

Obsada widowiska: Dane DeHaan – Valerian, Cara Delevingne – Laureline, Clive Owen – Arün Filitt, Ethan Hawke – Alfons Jolly, Rihanna, John Goodman, Rutger Hauer i Herbie Hancock.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?