Księgowy otrzyma kontynuację!

Wygląda na to, że Warner Bros. Pictures już zaczyna pracować nad kontynuacją filmu Księgowy z Benem Affleckiem w roli głównej. Deadline donosi, że reżyser pierwszej części, Gavin O’Connor, scenarzysta Bill Dubuque oraz gwiazda produkcji, czyli wymieniony Affleck negocjują ze studiem umowę dotyczącą powrotu postaci Christiana Wolffa na duże ekrany. Niewykluczone jest, że dołączy do nich także Jon Bernthal. 

W jednym z wywiadów poprzedzających premierę Księgowego, sam O’Connor dość optymistycznie wypowiedział się na temat potencjalnej kontynuacji:

Mamy jeszcze duże pole do ekploracji tego bohatera. W porównaniu do adaptacji książek lub komiksów, ta historia jest oryginalna, co lubię w niejnajbardziej. Dla wszystkich jest to całkiem nowa marka i jeśli widzowie będą mieli apetyt na więcej, opowie się dalszą część historii.

Zobacz również: Peter Parker pojawił się już w Iron Manie 2! Zobacz scenę z jego udziałem!

Opis filmu Księgowy: Affleck wciela się w postać Christiana Wolffa, geniusza matematycznego, którego więcej łączy z liczbami niż z ludźmi. Pod osłoną małomiasteczkowego biura rachunkowego pracuje dla najbardziej niebezpiecznych organizacji przestępczych na świecie w charakterze niezależnego księgowego. Kiedy Wydział ds. ścigania przestępstw Departamentu Skarbu, prowadzony przez Raya Kinga (Simmons), zaczyna się nim coraz bardziej interesować, Christian podejmuje współpracę z legalnym klientem – nowoczesną firmą specjalizującą się w dziedzinie robotyki. Jej księgowa (Kendrick) wykryła niezgodność opiewającą na miliony dolarów. Jednak, kiedy Christianowi udaje się uzyskać prawdziwy obraz sytuacji finansowej firmy i zbliżyć się do odkrycia prawdy, liczba ofiar zaczyna niebezpiecznie wzrastać.

Księgowy miał swoją premierę 28 października 2016 roku i przy budżecie 44 milionów dolarów zarobił na całym świecie ponad jego trzykrotną wielkość – 154 miliony.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?