Luc Besson ze specjalną wizytą w Polsce! Cel? Promocja filmu Valerian i miasto tysiąca planet!

22 lipca ze specjalną wizytą w Polsce pojawi się francuski reżyser Luc Besson! Twórca kultowych dzieł Piąty element, Leon Zawodowiec, Wielki błękit i Nikita, przyleci do Warszawy promować swój najnowszy film-superprodukcję Valerian i miasto tysiąca planet. W trakcie pobytu nad Wisłą, filmowiec weźmie udział w spotkaniu z mediami, będzie też gościem honorowym uroczystej polskiej prapremiery Valeriana.
http://static.srcdn.com/wp-content/uploads/Valerian-Movie-Comic-Con-Description.jpg
 
Najnowsza produkcja Bessona to nie tylko największe dzieło w karierze reżysera, ale również najdroższy film w historii kina wyprodukowany poza granicami USA! Jak mówi sam reżyser:
Czekałem całe życie, żeby zrobić ten film. To była niezwykła przygoda! Włożyłem w niego całe serce i nie mogę się doczekać aż go zobaczycie!
Trzymamy za słowo Panie Besson! Adaptacja przełomowego komiksu, który przez dekady inspirował kolejne generacje artystów, pisarzy i filmowców, trafi do regularnej dystrybucji 4 sierpnia. A jeśli już nie możecie doczekać się premiery, to złagodźcie swój głód tym oto materiałem zakulisowym:
 
https://www.youtube.com/watch?v=6t1FTgTPgdM
 
Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?