Advertisement
Advertisement

Wonder Wheel – Winslet i Timberlake na nowych zdjęciach z filmu Woody’ego Allena

W sieci zadebiutowały zdjęcia z nowej produkcji Woody’ego Allena pt. Wonder Wheel. Na fotografiach, które znajdziecie poniżej, możecie zobaczyć aktorów, którzy wcielają się w głównych bohaterów produkcji czyli Justina Timberlake’a oraz zdobywczyni Oscara, Kate Winslet.

wonder wheel timberlake

Zobacz również: Dlaczego Dunkierka Christophera Nolana jest tak krótkim filmem?

wonder wheel winslet

Szczegóły fabuły wciąż pozostają nieznane, wiadomo tylko, że akcja Wonder Wheel (diabelski młyn i główna atrakcja na Brooklinie) rozgrywać się będzie na nowojorskim Coney Island w latach 50. XX wieku. Opowie historię o niewierności, kochankach, gangsterach i legendarnych ludziach.

 

Oprócz wcześniej wspomnianych aktorów w filmie pojawią się również m.in.: James Belushi, Juno Temple, Max Casella Steve Schirripa, Tony Sirico. Dystrybucją zajmie się, podobnie jak w przypadku Śmietanki towarzyskiej, Amazon Studios.

Produkcja zadebiutuje w kinach 1 grudnia 2017 roku

Źródło: empireonline.com / Ilustracja wprowadzenia: Amazon Studios

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?