Mamma Mia 2 – gwiazda Baby Drivera młodą Meryl Streep!

Gwiazda niewątpliwie jednego z najciekawszych filmów tego roku o tytule Baby Driver, Lily James podpisała kontrakt ze studiem Universal o angaż w kontynuacji musicalu Mamma Mia. Według The Hollywood Reporter ma jej przypaść rola młodej Donny, czyli postaci granej w pierwszej części przez Meryl Streep. Film zabierze nas zarówno w przeszłość, jak i pokaże dalsze losy znanych nam bohaterów. 

W sequelu zatytułowany Mamma Mia: Here We Go Again!, usłyszymy kolejne utwory zespołu ABBA i niewykluczone, że zatupiemy nogą jeszcze raz do piosenek, które słyszeliśmy w pierwszej części, ale tym razem w nowej wersji. Reżyserem i scenarzystą filmu został Ol Parker (Hotel Marigold). Mamma Mia: Here We Go Again! ma trafić do kin już 20 lipca 2018 roku, czyli 10 lat po premierze pierwszej odsłony!

https://www.youtube.com/watch?v=ZiKWoesoRN8

W filmie Mamma Mia: Here we go Again! powróci większość aktorów z pierwszej części. Przypominamy, że w 2008 roku śpiewali dla nas: Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgård, Julie Walters, Dominic Cooper, Amanda Seyfried oraz Christine Baranski. Mamma Mia była jednym z najbardziej dochodowych filmu studia – zarobił na całym świecie ponad 600 milionów dolarów.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: denofgeek.com

 

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?