Biografia zespołu Queen ma już reżysera!

Show must GO ON! Plotki na temat powstania tego filmu krążyły od wielu, wielu lat. W końcu możemy powiedzieć, że jesteśmy już bliżej, niż dalej ujrzenia filmowej biografii kultowego zespołu Queen. Obraz zatytułowany Bohemian Rhapsody, znalazł już reżysera i jest nim Bryan Singer, najbardziej kojarzony dzięki X-Menom oraz Podejrzanym. Już niedługo rozpocznie się preprodukcja, a zdjęcia ruszyć mają we wrześniu w Londynie. 

Do zagrania roli jednego z najlepszych wokalistów chodzących po tej ziemii, czyli Freddy’ego Mercury’ego wybrany został nagrodzony statuetką Emmy, Rami Malek (Mr. Robot). Niewątpliwie, zadanie, które ma do zrobienia może okazać się ogromnym wyzwaniem. Wcześniej z projektem przez długi czas byl związany Sascha Baron Cohen. Musiał jednak zrezygnować, gdyż według niego żyjący członkowie zespołu nie zgodzili sie na ukazanie na wielkim ekranie także skandali związanych ze zmarłym na AIDS frontmanem. 

Kiedy już poznaliśmy nazwisko reżysera Bohemian Rhapsody oraz odtwórcę głównej roli, zasadniczym pytaniem jest, kto wcieli się w Rogera Taylora, Briana Maya oraz Johna Deacona. Póki co, nie znamy jeszcze żadnych kandydatów do rol pozostałych rockmenów, ale niewykluczalne, że w najbliższym czasie się tego dowiemy.

Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: hdwallpaper.nu

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?