Valerian i miasto tysiąca planet – Luc Besson ma już gotowy scenariusz do drugiej części!

W tym tygodniu do amerykańskich kin trafi najnowsza produkcja Luca Bessona pt. Valerian i miasto tysiąca planet. My niestety na ten moment musimy jeszcze poczekać dwa tygodnie. Niemniej jednak francuski reżyser patrzy już w przyszłość i liczy na to, że widzowie zakochają się w historii o Valerianie i Laureline bowiem ma już przygotowany scenariusz do drugiej części i właśnie zabiera się za kolejny.

Właśnie skończyłem pisać drugą część i właśnie zaczynam trzecią. Nie wiem, czy będziemy je robić, bo to nie zależy ode mnie. Wszystko jest w rękach widzów, czy im się ta historia spodoba.

Besson wyjaśnił również, dlaczego zaczął pisać już sequele, skoro nie wie, czy w ogóle kiedykolwiek zostaną nakręcone.

Wszystko mi jedno, jestem szczęśliwy, gdy je piszę. Pisanie ich uszczęśliwia mnie. Dlatego nie czekam. Piszę je dla siebie. Napisałem już sequel, miesiąc temu nudziłem się, więc powiedziałem sobie: „Napiszmy sobie trzecią część”.

Z takim podejściem to może nawet pięć części przygotuje nam Besson?

Valerian i miasto tysiąca planet

Zobacz również: Valerian i miasto tysiąca planet – widowiskowe fragmenty filmu oraz spoty telewizyjne

Opis dystrybutora: Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

Obsada widowiska: Dane DeHaan – Valerian, Cara Delevingne – Laureline, Clive Owen – Arün Filitt, Ethan Hawke – Alfons Jolly, Rihanna, John Goodman, Rutger Hauer i Herbie Hancock.

Polska premiera filmu przewidziana jest na 21 lipca 2017 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?