Zdjęcia do Shazam! już w lutym 2018 roku?

Od jakiegoś czasu w sieci krążyła plotka, jakoby Shazam! miał być jednym z priorytetów na najbliższy czas dla wytwórni Warner Bros. Pictures, a zdjęcia do niego miałyby rozpocząć się już za kilka miesięcy. Portal The Hollywood Reporter zdaje się potwierdzać takowe informacje, podając przy tym konkretniejsze daty. Otóż zdjęcia do filmu Shazam! mają rozpocząć się już w lutym 2018 roku, a wytwórnia z datą premiery celuje na rok 2019. Będzie to obok sequela Legionu Samobójców druga produkcja, którą Warner zamierza kręcić w przyszłym roku. Prace na planie kontynuacji przeboju Davida Ayera rozpoczną się w połowie 2018 roku.

Shazam

The Hollywood Reporter donosi również, że reżyserem Shazam! zostanie David Sandberg, twórca nadchodzącej produkcji Anabelle: Narodziny zła. Niestety w tym gąszczu pozytywnych (oby) informacji musiała znaleźć się jakaś czarna owca. Otóż Dwayne Johnson, który w DC Extended Universe sportretuje postać Black Adama, nie pojawi się w filmie Shazam!. Jego bohater otrzyma swój solowy film, a Shazam będzie musiał stanąć w szranki z innym złoczyńcą komiksowego świata DC Comics. Na chwilę obecną nie są znane szczegóły fabuł obu produkcji. Nie znamy też odtwórcy głównej (a raczej głównych) roli w filmie Shazam!

Być może więcej informacji otrzymamy na rozpoczynającym się San Diego Comic-Con.

Źródło: THR / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?