Ready Player One – pierwsza zapowiedź nowego filmu Stevena Spielberga! | SDCC 2017

Prosto z Comic-Conu w San Diego, z planelu Warner Bros., prezentujemy pierwszy zwiastun nowego filmu Stevena Spielberga pt. Ready Player One! Trailer znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/embed/SP4O7PGj00E

Zobacz również: Joss Whedon rozpocznie prace nad Batgirl w przyszłym roku!

Akcja obrazu dzieje się w niedalekiej przyszłości. Ready Player One śledzi historię nastoletniego wyrzutka, Wade’a Wattsa (Sheridan), który ucieka z jego ponurego otoczenia logując się do systemu OASIS – wirtualnej i globalnej utopii, gdzie użytkownicy mogą prowadzić idylliczne życie. Kiedy ekscentryczny miliarder – twórca wspomnianego projektu umiera, oferuje on swoją ogromną fortunę jako nagrodę w skomplikowanym wyścigu skarbów. Wraz z innymi graczami z całego świata Wade przyłącza się do ekscytującej pogoni za bogactwem, podczas której zmuszony jest zmierzyć się z potężnymi korporacjami i bezwzględnymi konkurentami zdolnymi wykonać każdy, nawet najbardziej szaleńczy krok – zarówno w systemie OASIS, jak i prawdziwym życiu – w celu przybliżenia się do osiągnięcia sukcesu.

Ready Player One realizowany jest przez trzy wytwórnie: Warner Bros. Pictures, Village Roadshow Pictures i DreamWorks Pictures. Reżyserem filmu Ready Player One jest utalentowany Steven Spielberg, który razem z Donaldem De Linem, Danem Farah i Kristie Macosko Krieger został również producentem omawianego widowiska. Z kolei funkcję producenta wykonawczego powziął na swoje barki Bruce Berman. Ready Player One to wielkoekranowa adaptacja prozy Ernesta Cline’a. Scenariusz sporządzili: wspomniany przed momentem autor, Zak Penn i Eric Eason. Warto dodać, ze kompozytorem widowiska został Alan Silvestri (trylogia Powrót do przyszłości). Premiera widowiska zaplanowana została na 30 marca 2018 roku.

Źródło:  Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?