Czarna Pantera – zaprezentowano pierwszy klip i nowy zwiastun. Mamy opisy! | SDCC 2017

Na trwającym obecnie San Diego Comic-Con, podczas panelu Marvel Studios, ekipa odpowiedzialna na produkcję Czarna Pantera zaprezentowała nowy zwiastun oraz klip z filmu! Mamy też spojrzenie na plakat promujący produkcję. Poniżej opis materiału, który na chwilę obecną jest ekskluzywny dla widzów, którym udało się dostać do Hali H.

W scenie widzimy Panterę i ekipę Dora Milaje, którzy wchodzą do kasyna, w którym mają za zadanie schwytać Klaue’a. On z kolei ma tam spotkanie z Everettem Rossem, granym przez Martina Freemana, który chce wymienić diamenty na vibranium. Siostra T’Challi traci cierpliwość i rozpoczyna walkę. Jest tam scena, w której Pantera powala na podłogę Klaue’a, który posiada już nową rękę, którą zamienia w działko, a następnie rozwala stół, za którym chowa się główny bohater.

Następne przechodzimy do zwiastuna. Widzimy T’Challe, który staje się królem i opowiada o tym, jakim chce być władcą. Przeskakujemy do Killmongera, granego przez Michaela B. Jordana, który zarzuca bohaterowi, że ten „nic nie robi”. Następnie widzimy jak Pantera i Dora Milaje ściga Klaue’a na terenie miasta. T’Challa, który ubrany jest w garnitur, uderza się w pierś i raptownie jego ubranie zamienia się w strój Pantery. Bohater atakuje samochód Klaue’a, wyskakuje w powietrze, a następnie uderza o podłoże, niszcząc samochód. Potem widzimy pojedynek Killmongera z Panterą, którzy są bez swoich kostiumów i wtedy widać, jak przebraine tego pierwszego pojawia się w ten sam sposób, jak strój Pantery we wcześniejszym fragmencie.

Opis fabuły: Czarna Pantera kontynuuje opowieść o T’Challi, który po wydarzeniach z Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów powraca do Wakandy, aby stać się królem. Jednakże na radarze zaczynają pojawiać się kolejni wrogowie, a T’Challa jednocześnie jako król i Czarna Pantera zostaje wystawiony na próbę i wciągnięty w konflikt, który stanowi niebezpieczeństwo dla całego świata.

Black Panther SDCC Poster

Obsada: Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Angela Bassett, Letitia Wright, Winston Duke, Florence Kasumba, Sterling K. Brown, Andy Serkis oraz John Kani.

Reżyserem filmu jest Ryan Coogler (Creed), a scenariusz przygotował Joe Robert Cole (American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona). Czarna Pantera zadebiutuje w kinach 16 lutego 2018 roku.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Studios

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?