Valerian i Miasto Tysiąca Planet – nowy zwiastun! Film od jutra w kinach, również w IMAX!

Po spektakularnym otwarciu we Francji (1,3 miliona widzów w pierwszy weekend!) i udanym debiucie w 14 innych państwach świata, superprodukcja Valerian i Miasto Tysiąca Planet zmierza na polskie ekrany. W krajowych kinach film będzie można oglądać od 4 sierpnia, zarówno w 2D jak i 3D, w wersji z napisami oraz dubbingiem (w polskiej wersji językowej, m.in.: Józef Pawłowski, Olga Bołądź i Patricia Kazadi), a także w technologii IMAX 3D.

Valerian i Miasto Tysiąca Planet to najdroższy film w historii kina wyprodukowany poza granicami USA. Budżet produkcji wyreżyserowanej przez Luca Bessona przekroczył 210 milionów dolarów, z czego 70% stanowią wydatki na efekty specjalne! Jest on adaptacją przełomowego komiksu, który przez dekady inspirował kolejne generacje artystów, pisarzy i filmowców (w tym twórcę Gwiezdnych Wojen – George’a Lucasa). Trzon obsady od początku prac nad projektem stanowili topmodelka i aktorka Cara Delevingne, nominowany do Oscara laureat Złotego Globu Clive Owen oraz jedno z najgorętszych młodych nazwisk Hollywood – Dane DeHaan. W przeddzień polskiej premiery filmu prezentujemy jego najnowszy zwiastun.

https://www.youtube.com/watch?v=IHqrpFN8DS4

Opis dystrybutora: Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

Obsada widowiska: Dane DeHaan – Valerian, Cara Delevingne – Laureline, Clive Owen – Arün Filitt, Ethan Hawke – Alfons Jolly, Rihanna, John Goodman, Rutger Hauer i Herbie Hancock.

Premiera filmu w polskich kinach już 4 sierpnia!

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?