Aladyn – nowy Dżafar wybrany!

The Hollywood Reporter informuje, że Aladyn w reżyserii Guya Ritchiego znalazł wreszcie odtwócę roli głównego złoczyńcy. Niestety, pomimo szczerych chęci nie jest nim Tom Hardy, którego prawdopodobnie nie puszcza napięty terminarz. Na ekranie, nową twarzą Dżafara zostanie znany między innymi z Mumii, czy Ben-Hura Marwan Kenzari. W filmie zobaczymy równiez Nasim Pedrad, która wcieli się w niejaką Marę, postać stworzoną na potrzeby filmu, będąca służącą i przyjaciółką Dżasminy. Przypominamy, że w tytułowej roli zobaczymy Menę Massouda. Jego miłość zagra Naomi Scott, a Dżinem został Will Smith. 

 

Oficjalny opis animacji z 1992 roku: W cudownym mieście Agrabahu, Aladyn – sprytny uliczny złodziejaszek i jego psotna małpka Abu walczą, by wyswobodzić piękną księżniczkę Dżasminę z rąk złego czarownika Dżafara. Całe życie Aladyna zmienia się za jednym potarciem magicznej lampy. Uwalnia z niej lubiącego wyśmienitą zabawę, zmieniającego kształty Dżina, który spełniając 3 wypowiedziane przez Aladyna życzenia, wysyła go w niesamowitą, pełną niespodzianek podróż. 

Scenariusz do filmu napisał John August (Duża ryba, Charlie i fabryka czekolady). Film nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Napięty kalendarz premier produkcji live-action Disneya składa się z następujących projektów: Król Lew, Księga dżungli 2Cruella, Czarownica 2DumboJaś i FasolaKubuś i przyjacielePinokioAladynNight on Bald MountainMulanMała syrenka i Miecz w kamieniu. Ponadto powstają również aktorskie wersje Dzwoneczka z Reese Witherspoon w roli głównej i Piotrusia Pana – oba projekty będą ze sobą połączone.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe/ Disney

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?