Psychopaci kontratakują w najnowszym zwiastunie filmu Leatherface!

W sieci zadebiutował najnowszy zwiastun filmu Leatherface – prequel legendarnej franczyzy zapoczątkowanej przez Teksańską masakrę piłą mechaniczną. Dlatego też nie obijamy się i dołączamy do figli naszych uroczych psychopatów!

https://www.youtube.com/watch?v=PDNJ3XQn9Cg

W Texasie, lata przed wydarzeniami znanymi z filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną, gdy jeszcze niesławna rodzina Sawyerów nie zasłużyła sobie na swoją złą renomę, najmłodsze dziecko zostaje wysłane do szpitala psychiatrycznego po podejrzanym incydencie, w którego wyniku umiera córka szeryfa. Po upłynięciu okrągłej dekady, pacjent ośrodka porywa pielęgniarkę i ucieka z zakładu wraz z trzema innymi więźniami. Ścigany przez władze, łącznie z obłąkanym szeryfem, pragnącym za wszelką cenę pomścić śmierć swojej ukochanej pociechy, młody Sawyer wkracza na brutalną ścieżkę mordu. To właśnie ona uformuje go w znanego wszystkim potwora o pseudonimie Leatherface.

Omawiany film to ósma odsłona w rzeczonej powyżej serii, która składa się obecnie z pierwowzoru Tobe’a Hoopera, trzech kontynuacji, remake’a, prequelu do wspomnianego remake’a oraz bezpośredniego, współczesnego sequela.

Wyreżyserowana przez utalentowany francuski duet filmowców – Juliana Maury’ego i Alexandre’a Bustillo na podstawie scenariusza spod pióra Setha M. Sherwooda, produkcja zawiera obsadę składającą się z następujących gwiazd: Stephena Dorffa, Vanessy Grasse, Sama Strike’a i Lili Taylor.

Leatherface zostanie udostępniony na DIRECTV już 21 września. Ponadto produkcja trafi również do kin i będzie dostępna w usłudze VOD od 20 października.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?