Bohemian Rhapsody – znamy aktorów, którzy wcielą się w członków zespołu Queen

Rami Malek, gwiazda serialu Mr. Robot, wcieli się w Freddiego Mercury’ego w nadchodzącym filmie biograficznym o słynnym artyście zatytułowanym Bohemian Rhapsody. O tym oczywiście wiemy już od dawna. Teraz jednak ogłoszono, kto wcieli się w pozostałych członków zespołu Queen.

Rogera Taylora zagra Ben Hardy, aktor, którego możemy kojarzyć z roli Angela w filmie X-Men: Apocalypse. W Biana Maya wcieli się Gwilym Lee, znany głównie z brytyjskiej sceny teatralnej i telewizyjnej, ale również mniejszych ról m.in. w Turyście czy Jamestown. Wreszcie, Johna Deacona zagra Joseph Mazzello, aktor, którego najlepiej możemy kojarzyć z Parku Jurajskiego lub roli starszego szeregowca Eugene’a B. Sledge’a w miniserialu HBO pt. Pacyfik.

queen

Zobacz również: Mr. Robot – kolejny materiał promujący 3. sezon!

Bohemian Rhapsody opowie historię Mercury’ego i jego zespołu Queen, który został założony w latach 70. w Londynie. Szczegóły fabuły na razie nie są znane. Reżyserem filmu jest Bryan Singer (seria X-men). Zdjęcia do filmu Bohemian Rhapsody rozpoczną się na początku przyszłego roku. Scenariusz do filmu przygotował Anthony McCarten (Teoria wszystkiego). Producentami wykonawczymi zostali Graham King i Denis O’Sullivan. Natomiast Brian May i Roger Taylor (członkowie zespołu Queen) będą producentami muzycznymi.

Źródło: queenonline.com  / Ilustracja wprowadzenia: EMI

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?