Hurricane – Marcin Dorociński zagra u boku Iwana Rheona!

Marcin Dorociński, aktor znany z takich filmów jak Pitbull, Obława czy Jack Strong, a który teraz powoli rozpoczyna karierę międzynarodową, za pośrednictwem swojego konta na Facebooku poinformował o kolejnym projekcie filmowym, w którym będzie brał udział. 

Będzie to brytyjska produkcja wojenna zatytułowana Hurricane. Film przedstawi wydarzenia z Bitwy o Anglię, która toczyła się w czasie II wojny światowej, a brały w niej udział dwa polskie dywizjony myśliwskie. Polak zagra jedną z głównych ról u boku takich aktorów jak: Iwan Rheon (Gra o Tron), Milo Gibson (Przełęcz ocalonych) i Stefanie Martini (Doktor Thorne). Wpis aktora znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Gra o Tron – miecz Jona żyje?! Nowa teoria!

Reżyserem produkcji jest David Blair (Oskarżeni). Zdjęcia do filmu mają ruszyć we wrześniu w Wielkiej Brytanii. Niestety więcej szczegółów jest nieznanych.

Źródło: screendaily; Facebook/Marcin Dorociński / Ilustracja wprowadzenia:HBO 

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?