To – Klaun postrachem dzieci. Nowe zdjęcia!

Warner Bros oraz New Line Cinema opublikowały sporo zdjęć  filmu To, którego fabuła jest adaptacją powieści Stephena Kinga o tym samym tytule. Film opowiada zaledwie połowę książkowej fabuły, skupiając się na dzieciństwie głównych bohaterów. Twórcy zamierzają opowiedzieć dalszą część historii w sequelu filmu, który osadzony ma być we współczesności, kiedy główni bohaterowie są już dorośli. To ma być zatem rozbudowaną filmową historią, której pierwsza część ma pełnić rolę wstępu do następnej. 

Zobacz również: To – reżyser horroru opowiada o wyglądzie klauna i braku zaangażowania Kinga w produkcję

 

it movie

it movie 3

it

it

it movie

it 4

Opis dystrybutora filmu (kino): Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci.

Obsada obrazu grozy składa się z następujących gwiazd: Bill Skarsgård – kultowy wręcz klaun Pennywise, Jaeden Lieberher – Bill Denbrough, Finn Wolfhard – Richie Tozier, Sophia Lillis – Beverly Marsh, Jack Dylan Grazer – Stan Uris, Wyatt Oleff – Eddie Kaspbrak, Chosen Jacobs – Mike Hanlon, Jeremy Ray Taylor – Ben Hanscom i Nicholas Hamilton – Henry Bowers.

Reżyserem filmu jest Andy Muschietti (Mama). Obraz powstał na podstawie scenariusza Chase’a Palmera, Cary Fukunagi i Gary’ego Daubermana, który jest adaptacją powieści wielkiego Stephena Kinga. Produkcja zadebiutuje w polskich kinach 8 września.

Źródło: collider.com / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?