Advertisement
Advertisement

Leonardo DiCaprio i Kate Winslet wciąż obrzucają się cytatami z Titanica! Stara miłość nie rdzewieje!

To już 20 lat… 20 lat odkąd Rose brutalnie okłamała Jacka i wysłała jego lodowate, martwe ciało w otchłań Oceanu Atlantyckiego. Jednak tak to już w życiu jest, że piękna i zmysłowa kobieta potrafi otumanić nawet największego twardziela do tego stopnia, iż ten wybaczy jej najbardziej haniebny czyn. Dowód? Leonardo DiCaprio nadal obrzuca się z Kate Winslet cytatami i wersami ze scenariusza słynnego Titanica Jamesa Camerona. Leo, dlaczego? Przecież ona mówiła, że cię nigdy nie zostawi, a potem jak gdyby nigdy nic puściła twoją rękę! Eh, ta miłość…

Nie powiem wam oczywiście, co dokładnie sobie mówimy, ale… tak – znajdujemy się w bardzo bliskich relacjach i czasem obrzucamy się w tę i we w tę jakimś cytatem z Titanica, bo tylko my możemy to tak naprawdę robić! No i jest to w sumie zabawna sprawa! […] Chyba nawet nie chcielibyście słyszeć, jak brzmiała nasza ostatnia rozmowa. Uśmialiśmy się do rozpuku. W końcu sami zaczęliśmy sobie zadawać pytanie, co by było gdyby świat usłyszał te wszystkie rzeczy.

Tymi oto słowami Kate Winslet podzieliła się z dziennikarzami Glamour. No i co tu powiedzieć? Titanic wciąż żywy! Niemal jak Hamlet. A tak poza tym, to dobrze wiedzieć, że stara miłość nigdy nie rdzewieje. To bardzo pokrzepiające. Choć ja nie wiem, czy mógłbym odpuścić komukolwiek taką zdradę:

https://www.youtube.com/watch?v=5Ylp57ejpXI

Źródło: cinemablend.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Titanic

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?