Bohaterowie Kingsman: Złoty krąg na nowych plakatach

Już pod koniec września zarówno do zagranicznych, jak i polskich kin trafi długo wyczekiwana kontynuacja przygód Gary’ego „Eggsy’ego” Unwina. Z tej okazji wytwórnia 20th Century Fox postanowiła podzielić się z fanami serią nowych plakatów przedstawiających bohaterów, jakich spotkamy podczas seansu Kingsman: Złoty krąg.

Taron Egerton

Sophie Cookson Kingsman 2

Colin Firth Kingsman 2

Mark Strong Kingsman 2

Julianne Moore Kingsman 2

Channing Tatum Kingsman 2

Jeff Bridges Kingsman 2

Pedro Pascal Kingsman 2

Halle Berry Kingsman 2

Opis dystrybutora (kino): Kontynuacja przeboju Kingsman: Tajne służby, który zrewolucjonizował kino szpiegowskie i wprowadził na ekran agentów nowej generacji. Tym razem nasi bohaterowie stają w obliczu wyjątkowego wyzwania. Gdy ich kwatera zostaje zniszczona, a los świata zawisa na włosku, brytyjscy agenci odkrywają, że w Stanach Zjednoczonych istnieje sprzymierzona organizacja szpiegowska o równie długiej i bogatej historii. Przedstawiciele dwóch elitarnych organizacji muszą teraz zapomnieć o dzielących ich różnicach i wspólnie stawić czoło nieobliczalnemu wrogowi, który dąży do władzy nad światem. Gra idzie o wyjątkowo wysoką stawkę, ale dla Eggsy’ego nie ma nic trudnego…

Obsada produkcji: Taron Egerton, Colin Firth, Mark Strong, Sophie Cookson, Channing Tatum, Halle Berry, Jeff Bridges, Pedro Pascal oraz Julianne Moore.

Polska premiera filmu już 22 września 2017 roku

Źródło: ScreenRant / Ilustracja wprowadzenia: 20th Century Fox

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?