Roman J. Israel, Esq. – Pierwsze zdjęcia z nowego filmu z Denzelem Washingtonem

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Denzela Washingtona z dramatu Roman J. Israel, Esq., gdzie aktor wciela się w główną rolę. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Dan Gilroy (współscenarzysta Magii uczuć oraz Kong: Wyspa Czaszki, a także scenarzysta i reżyser Wolnego strzelca). Producentami filmu są Jennifer Fox, Todd Black oraz Denzel Washington. Za obraz odpowiada studio Columbia Pictures.

Znalezione obrazy dla zapytania Roman J. Israel, Esq.

Podobny obraz

Roman J. Izrael, Esq. to dramatyczny thriller ukazujący nadmiernie obciążony system sądów karnych w Los Angeles. Denzel Washington wciela się w bardzo ambitnego, idealistycznego obrońcę, którego życie jest zachwiane pod wpływem burzliwej serii wydarzeń, które zdefiniują jego karierę. Colin Farrell występuje w roli ambitnego i majętnego adwokata zatrudniającego Romana w swojej firmie.

Film zadebiutuje we wrześniu na 42 Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto, który odbędzie się w dniach od 7 do 17 września 2017 roku. Później, w USA, będzie można oglądać go od 3 listopada tego roku.

W produkcji wystąpią również m.in.: Carmen EjogoLynda Gravatt, Amanda Warren, Hugo Armstrong, Sam Gilroy, Tony Plana, DeRon Horton i Amari Cheatom.

Źródła: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?