J.K. Simmons zostanie nowym Komisarzem Gordonem w filmowym świecie DC Comics!

Zdobywca Oscara – J.K. Simmons – zostanie kolejnym aktorem, który wcieli się w ważną dla uniwersum DC Comics postać Komisarza Jamesa Gordona. Wiadomość tą właśnie ujawnił portal The Hollywood Reporter. Postać ta pojawi sie już w „Justice League: Part One”. To bardzo ważna wiadomość dotycząca całego uniwersum budowanego przez Warner Bros. Pictures, bowiem jak dotąd w sieci krążyła plotka mówiąca o tym, że Komisarz Gordon nie żyje. Dla J.K. Simmonsa nie będzie to pierwsze spotkanie z rolą w ekranizacji komiksu. Był od bowiem odtwórcą uwielbianego przez fanów J. Jonah Jamesona w trylogii „Spider-Man” Sama Raimi’ego.

Komisarz Gordon to postać, w którą wcielało się dotychczas kilku aktorów. W filmach Tima Burtona i Joela Schumachera był to Pat Hingle. W trylogii Christophera Nolana był nim Gary Oldman. Natomaist w serialu „Gotham” odgrywa go Ben McKenzie.

Justice League Movie Team Costume Art

J.K. Simmons dołączy do obszernej obsady, na którą składają się m.in. Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jason Mamoa (Aquaman), Ray Fisher (Cyborg), Ezra Miller (The Flash) i najprawdopodobniej Amber Heard jaka Królowa Mera, ukochana Aquamana.

Prace na planie zdjęciowym „Justice League: Part One” ruszają 11 kwietnia, tak więc już niedługo powinniśmy otrzymać więcej informacji castingowych odnośniej tej produkcji. Za reżyserię odpowiedać będzie Zack Snyder, który swoją pracę oprze na scenariuszu Chrisa Terrio. Premiera filmu zapowiedziana jest na 10 listopada 2017 roku.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja Wprowadzenia: Superherohype.com

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?