Vision i Scarlet Witch najciekawszymi postaciami Avengers: Infinity War

Paul Bettany uchyla rąbka tajemnicy w sprawie fabuły Avengers: Infinity War. Poznaliśmy go w roli Vision w Avengers: Czas Utrona, w którym to filmie rozpoczął się romans miedzy postacią graną przez niego a Scarlet Witch, w którą wciela się Elizabeth Olsen. Podczas Wizard World Comic-Con w Chicago Bettany potwierdził, że wątek miłosny bynajmniej nie zniknie. Oczywiście nie zdradził wiele z fabuły nadchodzącego filmu, ale stwierdził, że zarówno dla niego, jak i Olsen, będzie to najciekawsza część historii od czasu, kiedy ich postaci się spotkały. 

Z rosnącym zagrożeniem ze strony Thanosa, niewątpliwie ciekawym będzie śledzenie rozwijającego się uczucia bohaterów i jednocześnie ukrywanie przez nich związku, aby przetrwać. Wygląda na to, że zarówno Avengers: Infinity War, jak i niezatytułowana czwarta część serii Marvela, rozwiną ciekawe wątki romansu. Vision i Scarlet Witch bardzo szybko mogą stać się centralnymi postaciami opowieści.

vision and scarlet witch

Zobacz również: Piwo podczas seansu Deadpoola? W Utah to już legalne!

Reżyserią filmu zajmują się bracia Russo, a za scenariusz odpowiadają Christopher Markus oraz Stephen McFeely. Wśród producentów wykonawczych znajduje się Jon Favreau (Iron Man). Z tego, co wiemy na obecną chwilę, w Infinity War pojawi się aż 67 postaci z marvelowskiego uniwersum, a obie części będą kręcone równocześnie. Feige dodaje również, że oba filmy będą się od siebie znacząco różnić. Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane, jednak – jak wiemy – zjednoczeni bohaterowie walczyć będą ramię w ramię z pragnącym skompletować wszystkie sześć Kamieni Nieskończoności Thanosem.

Avengers: Infinity War pojawią się m.in.: Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man, Chris Evans jako Steve Rogers/Kapitan Ameryka, Chris Hemsworth jako Thor Odinson, Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff/Czarna Wdowa, Jeremy Renner jako Clint Barton/Hawkeye, Chadwick Boseman as T’Challa/Czarna Pantera, Paul Rudd as Scott Lang/Ant-Man, Chris Pratt jako Peter Quill/Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Vin Diesel jako Groot, Benedict Cumberbatch jako Stephen Strange/Doktor Strange, Tom Hiddleston jako Loki Laufeyson, Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Michael Rooker jako Yondu, Tom Holland jako Peter Parker/Spider-Man oraz Josh Brolin jako Thanos. Premiera filmu odbędzie się już 4 maja 2018 roku!

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: screenrant.com/Marvel Studios

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?